Giyim ve moda sektöründe MEVY markası her ne kadar yeni olsada, 25 yıllık kadın giyim üreticiliği tecrübesinin bir meyvesidir. Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için sosyal medya ve e-ticaret satış kanallarının yanında İstanbul - Beşiktaş'ta yer alan showroom - mağaza da hizmete açılmıştır. 

 

Güvenli Alışveriş
mevy.com.tr veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. mevy.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.


Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün mevy.com.tr’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında MEVY özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

 

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan MEVY müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu sosyal medya kanalları ve mail aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Çerez Kullanımı